Кумановец обљубиљ девојче со пречки во развојот

22 јуни, 20110
MVR
Педесет и седум годишен кумановец обљубил малолетно девојче со пречки во развојот, соопшти МВР.
На десети, овој месец, околу 17 часот во Куманово, 57-годишниот М.А.  пресретнал 15 годишна малолетничка, инаку лице со пречки во развојот и над истата извршил полови дејствија, бакнувајќи ја и допирајќи ја по телото.
СВР Куманово поднесе кривична пријава против сторителот, за кривично дело “обљуба врз немоќно лице“.
Извор: Нетпрес

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/