Купуваш едни добиваш пет! Чевли кои се трансформираат

2 август, 20110
cevli naslovna

Светските дизајнери смислија нов вид на чевли. Ова уште го немате видено. Тие направија чевли кои се транформираат. Се продаваат во една состојба на која подоцна може, доколку сакате да ставате додатци и ќе добиете сосема поинакви чевли или патики. Погледнете за што станува збор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi