Ешли Кол ја моли Шерил?

2 август, 20110
cole_1568647c

Иако тие се разведоа минатата година во септември, Ешли Кол постојано и праќа на Шерил големи романтични букети со цвеќе и стотици пораки.

Покрај тоа што фудбалерот и испраќал на Шерил многу цвеќиња, тој ја бомбардирал со смс пораки и до 100 во денот, за време на нејзината посета во Лос Анџелес.

Иако тој не е паметен во случајот со Шерил, неговите другари велат дека тој има голема моќ на убедување.

“Тој ја бомбардира Шерил со пораки“, изјавил негов другар.

“Тој и говори како никој не ја познава како тој, и никој незнае како него што ја задоволува Шерил. А таа навистина му верува. Тој постојано ја потсетува на заедничките среќни моменти кои ги имале додека беа заедно“.

Сепак, Шерил веројатно има големи сомневања дека повторно ќе биде повредена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit