Шварци си го прослави роденденот со Марија

2 август, 20110
Obama Governors

Овој викенд Шварци си го прослави својот 64-ти роденден. Иако Марија поднесе барање за развод, сепак тие останаа во добри односи и заедно го прославија роденденот на Шварци. По тој повод биле на заеднички ручек во еден елитен ресторан во Беверли Хилс.

Тоа всушност бил и подарокот од Марија. Таа ја платила сметката и си заминале. Дали е на повидок ново смирување или пак тие навистина че останат само пријатели?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit