Куршум низ нос

12 јануари, 20110
nose_1018285c

Италијанецот Дарк Санџермано бил погоден од заскитан куршум за време на новогодишните празници во главата, а сега успешно се опоравува откако куршумот му бил изваден од носот. 22 калибарен куршум го погодило 28 годишното момче, додека тој одел со својата девојка низ улиците на Неапол, град кој е познат по дивите прослави за време на дочекот на новата година. Куршумот влегол низ слепоочницата, поминал кај окото, и завршил во каналот од носот. За среќа му нема нанесено посериозна повреда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma