Lady Gaga без градник на промоцијата на “Judas”

9 мај, 20110
lady-gagaa

Lady Gaga како и секогаш со нешто невообичаено на јавните настапи. Овој пат на промоцијата на нејзиниот најнов видео запис за песната “Judas” таа се појавила во син провиден фистан под кој не носела градник. Освен ова, таа се појавила со ненормално високи потпетици кои се карактеристични само за неа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi