Lady Gaga пак падна на сцена

23 април, 20110
Lady+Gaga

Изгледа дека алкохолната диета не и влијае баш најдобро на ексцентричната Gaga. Таа повторно падна на сцената. По концертот во Хјустон, каде таа заврши под клавирот овој пат на коцертот Атланта, таа се занесе и ја загуби рамнотежата при што повторно падна на сцената.

http://www.youtube.com/watch?v=2xdfbErzUk8&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi