Почнаа кавгите меѓу Scarlett и Sean Penn

23 април, 20110
Scarlett-Johansson-and-Sean-Penn

Иако се само неколку месеци во врска сепак, Penn почна да ја критикува својата партнерка, актерката Scarlett.

Извор близок на парот ја потврдил кавгата која се случила затоа што Sean барал од Scarlett да престане да пуши, да пие и нездраво да се храни.

Изворот изјавил дека Scarlett е многу осетлива на таа тема, кога станува збор за нејзината тежина, а Penn многу често и го забележувал тоа па кавгите зачестиле.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma