Сега знам зошто го изневеривував својот сопруг

23 април, 20110
3

Кантри пејачката LeAnn Rimes признала дека знае зошто го изневерувала својот поранешен сопруг со глумецот Eddie Cibriani. Таа е свесна дека сето тоа не е во ред, но тогаш не знаела како на исправен начин да се носи со целата ситуација и начинот како побезболно да го остави својот сопруг.

Знам дека не постапив исправно, изјавила пејачката LeAnn Rimes за Great American Country.

Се чувствував запоставено и напуштено, целата ситуација околу разводот страшно ме погоди а најмногу ме погоди што целата јавност знаела за се што се случува.
Сега се чувствувам снажо, но во тоа време немав сила и се ми беше збркано, од целата ситуација научив многу, но сепак мислам кога мажите изневеруваат тоа е поприфатливо за јавноста за разлика од жените кога ќе направат таква работа, изјавила LeAnn Rimes.

Пејачката поради Eddie го оставила сопругот со кого е во брак од својата 19 година, а згодниот глумец поради нејзе ја оставил сопругата и двете деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma