Полицијата го испрати Charlie Sheen за да не закасни на своето шоу

23 април, 20110
sheen_WASHINGTON

Актерот Charlie Sheen, доби полициска придружба за да може да го забрза своето движење низ улиците на Вашингтон, и на време да стигне на аеродром.

Не е познато кој ја овластил полицијата да го придружува Charle Sheen, а граѓаните реагираат на сето ова бидејќи сметаат дека полицијата која тие имаат не треба да им служи  на поединци, а уште помалце на некој како Sheen, човек кој беше многу актуелен во последно време но само со скандали.

Покрената е постапка за да се утврди кој и дал овластување на полицијата за да гопридружува Sheen, додека тој патува на турнејата со својата претстава “Violent Torpedo of Truth”, пренесува Telegraph.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi