Лариса Рикелме доби сериозна конкуренција

11 јули, 20110
naslovna

Латнска Америка е позната по добриот фудбал, а потоа и по убавите жени.

Сигурно ја паметите Лариса Рикелме од Парагвај, која стана позната по минатогодишното светско првенство во фудбал.

Меѓутоа, во последно време, благодарение на лошите натпревари, но и парагвајката Лариса, се чини дека убавиците привлекуваат поголемо внимание во фудбалот отколку самите голови.

Згодната парагвајка навиваше за својот тим лани со бујното деколте, кое ги полнеше насловните страници на светските весници.

Таа изгледа и го покрена трендот како жените треба да навиваат на трибините. Сега таа има сериозна конкуренција, бидејќи последната девојка која се појави привлече големо внимание, а тоа е русокосата на натпреварот со Бразил – Парагвај. Покрај тоа што повеќе кратниот светски првак Бразил на теренот разочара, главна информација по тоа беше сексипилната русокоса, која страсно навиваше за Парагвај.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit