Овој викенд, уште едно дете во Холивуд

11 јули, 20110
Kate and Matthew in love in Paris

Американската актерка Кејт Хадсон, која има 32 години, во саботата во Лос Анџелес го роди своето трето дете, син. Таткото на детето е нејзиниот вереник Метју Белами, фронтменот на англикиот рок бенд Muse.

Актерката веќе има седумгодишен син, Рајдер Расел, од пропаднатиот брак со Крис Робинсон, исто така член на музичката група Black Crowes.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit