Лејди Гага ептен гола! :)

28 август, 20110
gaga-lejdi-gola

Лејди Гага во јуни позираше за јапонското издание на магазинот Vogue, тогаш настанале овие фотографии кои не завршиле во едиторијалот. Познатата пејачка за оваа фотосесија е во улога на робинка, потполно гола.

Погледнете ја фотогалеријата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma