Погледнете го најодвратниот трик на сите времиња! :)

28 август, 20110
odvraten-trik

Тони Стар ја претстави својата илузија под името iSight, на една конференција во Лас Вегас. Овој трик е повеќе од гаден, па затоа не го препорачуваме за оние кои се преосетливи… и никако немојте да го правите ова дома!

httpv://www.youtube.com/watch?v=vs8GLVv5Cw4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma