Лејди Гага на четири нозе и со многу гради

14 април, 20110
gaga bazzar

Контроверзната Лејди Гага се појави на наслованата страна на магазинот Harper’s Bazzar. На фотографиите во едиторијалот таа се појавува на четири нозе, со креација на која има неколку голи гради, па дури на една од нив изгледа и нормално кога не би се земале во предвид коските кои неодамна ги вметна.

За нив таа изјави дека се нејзини само што го чекала вистинскиот момент да ги покаже. Во своето интервју Гага додала и дека покојниот дизајнер Александар МекКвин работи преку неа. Јас ја напишав Born this way”, и таа песна е посветена на него. Сметам дека тој ја продолжи својата работа преку мене. Сега е горе на небото и ги движи концете, нè управува како марионетки, изјавила Гага.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi