Лејди Гага сака груб секс! :)

22 октомври, 20110
lejdi-gaga-pad

Ексцентричната поп ѕвезда Лејди Гага има необични фетиши и во креветот, судејќи според изјавите на нејзините пријатели кои рекле  дека пејачката обожава „вампирско гризење“!

Пејачката имала подготвено листа на клубови кои организираат фетиш забави, каде планира да го води својот партнер, актерот Тејлор Киниј. Сопственичката на хитот „Покер Фејс“ љубителка е на разни фетиши, а поседува и голема колекција костими, секс играчки, се само љубовниот живот да и биде поинтересен. Особена љубителка е на вамп гризењето.

„Гага многу ја возбудуваат вампири и сака кога нејзиниот партнер ја гризе за време на сексот. Таа има и неколку вештачки вампириски вилици и често знае да ги употреби во кревет“, изјавиле нејзини блиски пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi