Лејди Гага со фустан од кондом

18 февруари, 20110
latex-1297976895

Лејди Гага не престанува да ја фасцинира јавноста со бизарните постапки кои ги прави. Во рок од неколку дена, најпрво излезе од јајце, на доделувањето на Греми, потоа стави пластични израстоци на лицето, а најново е што на гостување на една емисија се појави во фустам од кондом.

Таа вели дека го облекла тоа за да го промовира сигурниот секс, и да го насочи вниманието кон борба против ХИВ, објаснила Гага откако го видела збунетиот израз на водителката на емисијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi