Леле… леле Бијонсе сака да се мажи!

17 јули, 20110
beyonce and jay z

Атрактивната Бијонсе планира што поскоро да создаде семејство. Таа сака да има деца во најскоро време. Ова го изјавила нејзината сестра.

Таа изјавила и дека Бијонсе ќе биде одлична мајка. Таа е толку природна кога е со мојот син. Пред извесен период бевме во Европа, и таа цело време беше со него. Го забавуваше по цели денови, изјавила сестрата на Бијонсе, Соланж.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit