Leonardo DiCaprio и Bar Rafaeli се пред нов почеток?

21 мај, 20110
Leonardo+DiCaprio+Bar+Refaeli+Celebrities+niMrNhRb5hil

Како што еден не именуван извор за странските медиуми изјавил, најверојатно голема е веројатноста Leonardo повторно да биде со израелската манекенка Bar Rafaeli.

Изгледа Blake Lively сепак не успеа да го придобие срцето на Leonardo. Изворот изјавил дека тие постојано се слушаат и не можат да се наситат еден со друг, така што прашање е на време кога тие двајца повторно ќе бидат заедно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma