Justin Bieber направи парфем за девојките

21 мај, 20110
Justin-Bieber someday

Justin Bieber направи парфем кој е наменет за девојчињата. Парфемот е наречен “Someday” и е на база на овошни тонови. Дизајнот е нормално наменет за девојчињата кои се фанови на Bieber, па капачето е како расцветана роза која во средината има срце.

Тој за својот парфем изјавил: Да не се лажеме, на момчињата им е многу важно како мириса девојката. Еве јас направив еден парфем со кој ќе ги приближам за чекор поблиску до мојот свет сите девојчиња.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma