Леонардо ДиКаприо троши милиони на Блеик Ливели

5 јуни, 20110
EXCLUSIVE: Leonardo DiCaprio with Blake Lively in Portofino, Italy

Шпекулациите дека актерот Леонардо ДиКаприо е заљубен до уши во својата избраничка Блеик Ливели, полека почнаа да се потврдуваат.

Тој прави сè за неа, троши милиони само да и угоди, изјавил извор близок на актерот. Најпрво ја шеташе по Европа, па беа заедно во Кан, па деновиве ја шета по Венеција, каде троши милиони. Тие уживале во апартман од 5000 долари, а и на јахта вредна 52 милиони долари.

Истото го потврдуваат и блиските на Блеик. И таа не била ништо помалку вљубена во Лео. Го забележала уште во неговото појавување на Титаник, а сега дојдоа и нејзините 5 минути.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/