Лили Ален ја планирала бременоста за свадба

22 јуни, 20110
lily-allen-at-her-wedding-pic-rex-image-1-630676061

Лили Ален неодамна заплови во брачните води со долгогодишниот дечко Сем Копер, а по свадбата објавила дека е повторно бремена. Дизајнерката која го креирала нејзиниот фустан открила дека Лили ја планирала бременоста уште во јануари и ја предупредила да внимава на фактот дека ќе има стомак кога ќе ја носи венчаницата. “Знаев од почеток дека Лили сака да забремени, па направив фустан кој ќе се прилагоди на таа состојба. Бев пресреќнa кога ја слушнав веста, тoa e прекрасна”, изјавила дизајнерката за британските медиуми. “Taa сакаше нешто традиционално, малку ретро”, заклучила дизајнерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi