Лима позираше со градник, но овој пат го држеше во раце

10 август, 20110
Adriana_Lima_1

Кога Адријана Лима позира облечена во градник тешко кој може да и одолее. Но, кога таа позира во фустан без градник, наместо облечен таа го држи во раце тогаш нема некој кој може да го тргне погледот.

Адријана Лима во Њујорк ја претстави најновата колекција на Викториа Сикрет. Но, овој пат таа не ги носеше моделите на себе, туку позираше со нив држејќи ги во раце. На ова случување таа се појавила во бело кратко фустанче кое ги истакна сите нејзини квалитети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit