Линдзи ја засени Ким на венчавката!

22 август, 20110
lindsay-lohan

Проблематичната Линдзи Лохан после долго време се појави на голем настан, рамо до рамо со светскиот џет-сет. Внечавката на Ким Кардашијан, беше причина Линдзи малце да се “среди”, но дали нејзиниот план бил да ја засени невестата, како што пишуваат таблоидите?!

Малку по затвори, малку луксуз – така накратко може да го опишеме животот на Линдзи Лохан. Проблематичната ѕвезда во моментов е на слобода, а нејзиниот камбек беше на венчавката на Ким Кардашијан.

На гламурозниот настан се појавила во бел фустан, а како што пишуваат светските таблоиди, ја засенила невестата. Не знаеме како Ким ги коментира ваквите написи, со оглед на тоа што венчавката помина беспрекорно и таа изгледаше прекрасно. Сите ја опишаа како најубавата невеста и венчавката ја оцениле со висока оценка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit