Линѕи Лохан беше во Мајами, прво работно а потоа се забавуваше

26 мај, 20110
naslovna lindsay

Линѕи Лохан изминатиов викенд била во Мајами, каде го снимаше секси едиторијалот за магазинот Plum. Таа повторно ја покажа својата сескси страна.

Освен работно, таа во Мајами била и се забавувала. Штом завршиле обврските, таа со нејзината помала сестра биле на вечера, а потоа се забавувале во еден клуб. Овој пат Линѕи била љубезна со сите во ресторанот и клубот и не ја залила вечерта со алкохол.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma