Линдзи Лохан и Камерон Дијаз за малку ќе се испотепале

22 јуни, 20110
lindsay-lohan-bodyguard

Поранешниот телохранител на Линдзи Лохан, Ли Вивер,  и неговото дело “Мемоарите на телохранител на познати личности” открил дека една вечер Линдзи Лохан била многу пијана и решила да ги посети клубовите во Холивуд. Таа во еден од клубовите се сретнала Џастин Тимберлејк и неговата тогашна девојка Камерон Дијаз. Линдзи таа вечер за малку не предизвикала поголем инцидент, сакајќи да посегне по Камерон Дијаз.

“Тие седнаа до нас, во соседното сепаре. Слушнав како една од пријателките на Линдзи и рече: “Тоа е онаа кучка, оди и претапај ја”, напишал Вивер.

Потоа Линдзи Лохан се обидела да дојде до Камерон, но била спречена од телохранителите. Tие цело време разменувaa непријателски погледи. Тогаш Џастин Тимберлејк ми пријде и ми рече: Камерон и Линдзи се гледаат како да сакаат де се испоубијат меѓу себе, не знам во што е проблемот, но јас дојдов тука да слушам музика и да се забавувам. Едноставно не сакам никакви проблеми. Вака ќе направиме, ти ќе ја чуваш Линдзи да биде подалеку од Камерон, а јас ќе се погрижам за Камерон, му предложил Тимберлејк.

Вивер напишал дека го почитува Тимберлејк како постапил во целата таа напната ситуација која се случувала во клубот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi