Линдзи Лохан – мераклика на крв или сестра на грофот Дракула?! :)))

16 август, 20111
lindzi-naslovna

Линдзи Лохан позираше повторно пред објективот на познатиот фотограф Тајлер Шилдс, но овој пат со навистина многу крв. Ова не е прва соработка помеѓу славната актерка и познатиот фотограф чија прва средба беше на Шато Мермонт и подоцна ја изградија преку социјалта мрежа Твитер.  Кога му беше поставено прашањето од Арт инфо зошто толку често како објект на неговите фотографии се наоѓа Линдзи Лохан, видете го неговото објаснување :

“Таа е многу смела, претставува еден посебен карактер и лик  во самата неа и е добра во тоа. Ја снимив на многу поразличен начин од било кој до сега, и мислам дека таа тоа го гледа исто како и јас и идеално  се надополнуваме еден со друг. Обично луѓето имаат резерви, понекогаш и малку страв  па затоа треба да се биде  внимателен, додека  некои се подготвени и спремни и знаат што сакаат. Линдзи веднаш после снимањето знаеше дека ова е нешто различно и посебно.Мојата цел е ова да биде нешто многу специјално.”

One comment

  • Sale

    16 август, 2011 at 18:19

    Meraklika za seks 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi