Линдзи Лохан си ги средила забите! Остана уште паметот:)

31 октомври, 20110
lilo-otisla-kod-zubara-i-sredila-zube-ima-zasljepljujuc-osmijeh-900x600-20111043-20111030154246-ed148a1ff73b7c023ce99104e209ef82

Доктор Дофман ви благодарам што ми ги средивте забите, и оваа фотографија снимена одблизу ви е генијална. Сепак, непцата се уште ми се потечени и малку ме болат, напишала проблематичната актерка на својот Твитер профил.
Линдзи Лохан (25) на социјалната мрежа објавила фотографии кои биле снимена од страна на нејзиниот стоматолог. Откако нејзиниот татко Мајкл Лохан (51) неодамна и кажал дека забите и се распаѓаат бидејќи многу пуши crack и crystal meth, Линдзи одлучила да се погрижи за своите заби.

Актерката отишла на стоматолог и ги средила забите. Нема повеќе флеки, ниту неправилности, Линдзи сега има совршена насмевка и бисерно бели заби, која гордо го покажува.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi