Во Русија се возат златни Porshe автомобили! Безобразен луксуз!?

31 октомври, 20110
6

Во Русија веќе долго време е хит да се возат Porshe автомобили, со прелиена школка од злато. Потребни се повеќе од 40 килограми злато да се покрие т.е декорира целата површина на школката на автомобилот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş