Линдзи Лохан во несекојдневно издание

18 јули, 20110
110718052.8_mn

Откога е пуштена од куќниот притвор, проблематичната актерка Линдзи Лохан изгледа подобро од било кога. Таа решила да го надокнади времето кое го изгубила додека била затворена во својот дом , па сега се фрлила на нови проекти. А за тоа дека е спремна да го “освои светот” поажува новиот серијал на фотографии, кои ги направил нејзиниот пријател Тајлер Шилдс.

Лохан на фотографиите е сликана во тунел во Лос Анџелес, прикажана како раскошна и секси убавица, чиј љубовник убива непознат човек за да може да биде со неа. Се чини дека мрачните љубовни приказни одговараат на нејзиниот карактер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit