Лизгачки фаци :)))

28 декември, 20110
lf

Еве листа на некои од најсмешните изрази на лицето досега. Уметничкото лизгање е тешко, многу тешко. Овие спортисти со години вежбаат на мразот и овој спорт е за големо почитување, а исто и ефикасноста на спортскиот фотограф, се доби оваа колекција од најчудните “фаци” во уметничко лизгање.

Уживајте! :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber