Можеби не знае како да го одржи бракот, но сигурно знае добро да заработи :)))

28 декември, 20110
Kim-Kardashian

Старлетата и тв – ѕвезда Ким Крадашијан за само едно појавување ќе добие неверојатни 600.000 долари.

Ким, најстарата сестра од популарните Кардашијан, за новогодишната ноќ ќе биде водителка во клубот Тао во Лос Анџелес. Со нејзиното појавување Ким ќе заработи 600.000 долари. Старлетата во овој клуб ќе се појави и следната вечер по Нова година.

Но, таа не е единствена ѕвезда која ќе добие огромен новогодишен хонорар. Ферги со новогодишниот настап во хотелот Мираж ќе заработи 100.000 долари, додека Линдзи Лохан добила неколку понуди, кои ги одбила со изговор дека работи на подобрување на својот имиџ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber