Љубов или панаѓур

29 јуни, 20110
brena-i-jk

Омразата помеѓу Лепа Брена и Јелена Карлеуша кулминираше. Имено, празноглавата Карлеуша, дала коментар ( срање ) за новата песна на Брена- Куршум со посвета. На идиотизмот на Карлеуша, Брена со иста мера ја праќа на “ лечење “. И така натака и така натака. Иако е од нив, премногу е!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/