Љубов пред крвави нереди

19 јуни, 20110
COUPLE KISSES DURING VANCOUVER RIOT

Парот кој лежел помеѓу протестантите и полицијата во нередите кои го потресоа Ванкувер е разоткриен.

Тоа е мојот син! Тој покажа на прав начин што значи да водиш љубов а не војна, напишал на својот профил извесен Брет Јонс.

На почетокот се мислело дека парот од чиста мира легнал пред демонстрантите и полицијата и почнал да се гали и љуби, сепак вистината е тоа дека Александар Томас ја тешел својата девојка која била удрена од страна на полицијата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/