Шерил повторно му се врати на Ешли Кол

19 јуни, 20110
cheryl-ashley-cole-nobu-london

Пејачката Шерил Кол после една година од разводот со фудбалерот Ешли Кол кој ја изневерувал со неколку девојки, одлучила повторно да му се врати. Пејачката преноќила во вилата на фудбалерот и потоа решила и да остане да живее со него.

Тие зборуваа дека вечерта која ја поминале заедно била посебна. Се присетувале на старите времиња кога до доцните часови играле билијард, пиеле по некоја чашка алкохол и едноставно уживале, изјавил извор близок на парот. Немало никакви напнати моменти помеѓу нив, напротив многу им било пријатно, додал изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi