Љубовницата на Берлускони: Силвио е супер во кревет! :)

17 ноември, 20110
1316139567060_ORIGINAL

Евелина Мана четри години била во врска со поранешниот италијански премиер, за кој тврди дека е неверојатен љубовник.

Италијанката Евелина Мана открила во интервјуто за Плејбој дека четри години била во врска со Берлускони, нивната романса започнала во 2005 година, кога атрактивната манекенка, актерка, а сега и филмски продуцент во едно интревју кажала дека според  неа идеален маж е некој со „интелигенцијата на Џон Кенеди, страствен како Џе Гевара и итар како Берлускони“, по што веднаш добила повик од канцеларијата на премиерот.

Се нашле на чај во неговиот стан….

„Бев негова љубовница од моментот кога прв пат го напуштив неговиот стан. Сексот со него беше фантастичен, тој е вистински маж“, рекла Евелина, објаснивајќи дека тие се разделиле со Берлускони во 2009 година, по смртта на неговиот татко.

„Тешко е да се најде човек кој ќе влезе во мојата спална соба после Берлускони“, додала на крај Евелина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş