Натка повторно венчален фустан!?

17 ноември, 20110
0

Наташа Беквалац ќе се појави повторно во улога на невеста, и тоа на престојниот Belgrade wedding show, кој ќе се одржи на 26 и 27 ноември во Белекспо центарот.
Наташа ќе се појави во венчаница која специјално за нејзе ја создаде нејзината сестра, Кристина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma