Новите канцелараии на Google! Нешто како да фали… :)

17 ноември, 20110
Google_office_Milan-HQroom_ru-1

Дизајнерите АМА – Алберт Монти и Асоцианти извршиле одлична работа и успешно ја поминаа филозофијата на Google. Во таквата канцеларија секој работен ден е голема радост. Удобноста на ова работно место вклучува: убав поглед преку прозорите, доброто осветлување, погодната локација во центарот на градот, ресторан, соба за игри, фитнес, соба за масажи и релаксации, туш и други нешта кои ги релаксираат вработените т.е нивното тело и ум, со цел да се здобијат со нова сила и позитивна енергија за вршење на работните обврски…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş