Провалник кој секој би го посакал! Провалил во куќа не за да краде, туку да ја накити за Божиќ!

17 ноември, 20110
115792

Еден човек провалил во семеен  дом во Охајо и ја накитил со божиќни украси.

Според локалната полиција, Тери Трент (44), удобно се сместил во куќата, на масата имало запалена свеќа, телевизорот бил пуштен и уште неколку свеќи имало во другата соба, изјавила мајката на Тамара Хендерсон, во чија куќа провалиле.

Нејзиниот единаесет годишен син го забележал натрапникот кој му кажал: „Извини несакав да те уплашам, ги земам моите работи и веднаш си одам“. Трент кој наводно има проблеми со дрогата сега се наоѓа во окружниот затвор поради провала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş