Лондонски шик на кралската венчавка

29 април, 20110
victoria and david r

David и Victoria Beckham беа едни од почесните гости на кралската венчавка. Долго се очекуваше да се види како ќе изгледаат славните на овој голем ден.

Иако од нив се очекуваше поголема екстравагантност, сепак David се појави во класичен костум, а Victoria блесна во креација од нејзината последна колекција. Темно синиот фустан-туника вешто го криеше стомачето на бремената Victoria.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/