Кутрата Бритни! И на 30 години ја чува татко и! :)

12 август, 20110
naslovnabritni

По сè што направи во минатото, Бритни изгледа сега го плаќа „цехот“. Родителите на познатата американска пејачка Бритни Спирс одлучиле да и забранат да користи мобилен телефон. „ На нејзиното семејство најлесно му е на тој начин да ја контролира“, изјавил извор кој бил запознаен со целата ситуација.

Иако пејачката има две деца и скоро 30 години, за Бритни се уште се грижи нејзиниот татко, откако таа изгуби контрола, па пред очите на папараците и јавноста си ја избричи главата и доживеа нервен слом. Денес, оваа пејачка се уште се опоравува, бидејќи се нема ослободено од демоните на минатото.

Исто така, се уште трае судскиот спор со Фернандо Флорес, нејзиниот поранешен телохранител, кој ја обвини за сексуално злоупотребување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi