Лоти, сестрата на Кејт Мос е поубава! Дефинитивно!

8 јули, 20110
lottie i kate

Еве го следниот модел од фамилијата Мос. Помалата сестра на Кејт Мос, Лоти Мос, минатата недела на свадбата на својата сестра блесна. Го привлече вниманието на многумина.

Освен вниманието на гостите, таа успеа да го привлече и вниманието на модните куќи. Јасно е дека таа е премногу млада да почне да се занимава со овој бизнис, бидејќи има само 13 години, но модните критичари и предвидуваат одлична кариера.

Lottie Moss

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/