Рајан Филип има вонбрачно дете?

8 јули, 20110
FP_IMAGE_7113304/FP_SET_7111667

Aктерот Рајан Филип, кој во 2010 година се раздели од Рис Витерспун по неколку години брак, минатата година на кратко беше во врска со Алексис Кнап. Пет месеци откако ја прекина врската, Алексис не можела да ја сокрие својата тајна, па така во јавноста е откриено дека е трудна, но таа не сакала да открие дали Рајан е тaтко на нејзиното дете.

Нејзината мајка за тоа се погрижила и веднаш дала изјава за медиумите дека таа е уверена дека тој е таткото. Сепак, се рашириле гласини дека Рајан има намера да побара тест за да се докаже дека тој е тaткото, но и по тоа сепак планира да се откаже од татковството, ако дојде до тоа.

Алексис долго време се држеше подалеку од очите на јавноста, а кога во средата го донела на свет девојчето Каи, медиумите објавуваат дека до неа во болницата бил и Рајан Филип. Единствено нешто што е сигурно е дека Рајан Филип не дозволил Алексис да поминува сама преку сето тоа, но и тоа дека не е потврдено дека е татко на детето.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit