Мадона е навредена што новинарите во прв план ги ставаат нејзините години!? Е сега за инает и ќе ги болдираат:)

11 ноември, 20110
madonna sexy girl

Во најновиот број на списанието Harper’s Bazaar, поп кралицата Мадона открила дека ја навредува што новинарите во прв план ги ставаат нејзините години!.

“Секогаш кога некој пишува нешто во врска со мене, веднаш до моето име ги става и годините. Како да сака да каже, еве ја, но запомнете, има толку и толку години, не е повеќе толку важна. “,изјавила Мадона, која нема намера да престане да работи и да се експонира.

“Мојата мисија е да бидам провокатор, да бидам она што младите луѓе го сакаат, да бидам бунтовник и да започнам револуција.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş