Мадона фатена како се “журка”! Но на ќеркичката како да и е досадно со мама:)))

15 ноември, 20110
0

Мадона(50) овој викенд го поминала уживајќи во младо друштво на забавата на еден бренд на вотка каде се избирал најдобар танчер. На забавата пристигнала со момчето и нејзината ќерка Лурдес.
Еден од победниците ќе и се приклучи на Мадона на нејзината турнеја следната година, а можете да погледнете како пејачка се дружи во својата шеста деценија. Што велите вие​​, дали вака се облекува жена на нејзина возраст?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş