Мајк Тајсон ги обнови брачните завети

28 јуни, 20110
miketysonilakihasuprugatwitter280620101

Мајк Тајсон и неговата сопруга Лакиха Спајс ги обновиле брачните завети. Голем дел од гостите биле изнeнадени кога сфатиле дека наместо роденденска забава присустуваат на обновување на бракот помеѓу Мајк и Лакиха.

Кога сите се појавиле на забавата, Тајсон и неговата сопруга се повлекле зад завесата и по некое време се појавиле преоблечени за свадба. Според изјавите на сведоците, Мајк и Латиха биле многу среќни и заљубени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi