Мајк Тајсон ги обнови брачните завети

28 јуни, 20110
miketysonilakihasuprugatwitter280620101

Мајк Тајсон и неговата сопруга Лакиха Спајс ги обновиле брачните завети. Голем дел од гостите биле изнeнадени кога сфатиле дека наместо роденденска забава присустуваат на обновување на бракот помеѓу Мајк и Лакиха.

Кога сите се појавиле на забавата, Тајсон и неговата сопруга се повлекле зад завесата и по некое време се појавиле преоблечени за свадба. Според изјавите на сведоците, Мајк и Латиха биле многу среќни и заљубени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit