Топ 10 комбинации од австралиската модна недела

28 јуни, 20110
Magdalena Velevska

Се одржа австралиската модна недела, на која учество земаа огромен број на светски признаени дизајнери и модни куќи. Меѓу нив присутна на сцената беше и македонската креаторка Магдалена Велевска. Таа влезе во топ 10 најдобрите предлози за пролет-лето 2012 година. За нејизната колекција беа упатени многу позитивни критики.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit