Мајка му во депресија, а Немеш си крои планови со Маријана

30 јули, 20110
nemes i marijana

Неверојатно колку брзо Немеш си ги менува плановите и лицата со приоритети во неговиот живот. Тој и Маријана веќе се заедно, таа се вселила во неговиот стан, тоа го потврдија најпрво нивните блиски, а сега и тие самите.

Неговата мајка била пред нервен слом, според исказите на нивните пријатели.

Но Немеш излезе со соема спротивни уверувања. Јас и Маријана сме заедно, веќе ги планираме нашите идни случувања. Сфативме дека треба да бидеме заедно, дека нашата љубов е посилна од се. Што се однесува на мојата мајка, таа е одлично. Не е вистина дека е во депресија. Еве сега одам кај неа, она ми го приготви омиленото јадење, а пота одам на роденден кај мој пријател. Не знам зошто луѓето толку многу сакаат да смислуваат вакви приказни. Јас сум во нормални односи со моето семејство. Тие не ми се мешаат во врската со Маријана. Баш напротив секогаш ме поддржуваат во она што јас ќе го изберам, изјавил Немеш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit