Мајката на Бредли Купер не ја сака Џеј Ло!? “Оти бе мајче”:)))

7 ноември, 20110
222222222222222

Мајката на Бредли Купер се противи на неговата врска со Џенифер Лопез. Глорија реагираше насилно откако весникот објави статии за актерот дека е во љубов со пејачката. Минатиот месец биле сликани во Лос Анџелес влагувајќи во автомобилот враќајќи се од вечера. Немаше негативни коментари се додека не прозборе г-ѓа мајка.

Според американските медиуми, нејзиното незадоволство од изборот на Купер е големо. Бредли живее со неа и таа има силно влијание врз него и сега изгледа дека нема време да биде мамин син па љубовта со Џенифер и удри контра на Глорија.

Семејниот пријател на Купер од кој и потекнува приказнава тврди дека Глорија мисли дека пејачката е премногу дива за нејзиниот син и дека огромниот публицитет што следува може негативно да влијае на неговата кариера. Но, она што најмногу и смета е разводот на Лопез од Марк Ентони, кој се уште не е формализиран.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş