Мајката на Тони Цетински во затвор за криминал?

23 јуни, 20110
toni cetinski

Мајката на Тони Цетински, Винка е оптужена за малверзации на штета на трговската фирма од Пула. Судењето започна, а епилогот од судењето ќе го дознаеме наскоро. Тони Цетински е “љубоморен” на својата мајка која за кратко време успеа да ги преплави насловните страни во хрватските медиуми, што на “сиромашкиот” му нема тргнато од рака, оддамна.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma